درباره ما

افرا تجهیز شیمی یک شرکت تولید کننده در امور پوشش، تولید کننده مواد شیمیایی (چربی گیرها، فسفاته ها و مواد افزودنی آبکاری)، مشاوره و راه اندازی خطوط آبکاری، آنالیز و رفع عیوب محلول های آبکاری می باشد. این شرکت فعالیت خود را پس از سال ها تحقیق و تجربه، از سال 1389 و بطور رسمی از سال 1395 به خاطر قوانین مالیاتی تحت عنوان دادیان مهر مبین آغاز نموده و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و با پشتوانه به نیروی داخلی و دانش روز جهانی در تولید انواع فسفاته و چربی گیر توانسته بخش قابل توجهی از نیاز صنعت را برآورده سازد. کارخانه افرا تجهیز شیمی در تهران کیلومتر 45 جاده خاوران شهرک صنعتی پایتخت قرار دارد که با اصل مشتری مداری توانسته تا این لحظه خدمات قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهد. خدماتی چون راه اندازی و طراحی خطوط پوشش، خدمات پس از فروش از جمله مشاوره و رفع عیوب احتمالی در خطوط پوشش، حمل و نقل سریع و … همواره هدف ما شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه وکسب رضایت مشتریان مي باشد.
بالا بردن کيفيت در چهارچوب استانداردهاي حاکم، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه افرا تجهیز شیمی تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .
همچنین شرکت افرا تجهیز شیمی در زمینه تامین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و سایر مواد خطوط پوشش مانند انواع اسیدها، انواع فلزات رنگی(آندها) و مواد وارداتی فعالیت دارد. آنالیز رایگان و آموزش آنالیز وان های آبکاری و نیز کنترل افزودنی های حمام های آبکاری از جمله خدمات آزمایشگاهی این شرکت می باشد.

شایان ذکر است شرکت افرا تجهیز شیمی در زمینه مشاوره، طراحی، راه اندازی و نگهداری کلیه سیستم های تصفیه فاضلاب و پساب فعالیت دارد. کمیت و کیفیت فاضلاب یا پساب صنعتی در کارخانجات و صنایع مختلف بسته به نوع و ماهیت تولیدی متفاوت بوده و به همین نسبت روش تصفیه آن ها نیز گوناگون است. روش های تصفیه فاضلاب و پساب صنعتی با توجه به کمیت و کیفیت آن طراحی و اجرا می گردد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود، بهترین روش ها و تکنولوژی روز را درجهت اجرای پروزه های مختلف به کار می گیرد.
شرکت افرا تجهیز شیمی با افتخار اعلام می دارد که توانسته با صنایع مختلف همچون خودرو سازی، صنایع نفت و گاز، لوازم منزل، صنایع نظامی، صنایع تزئینی و… همکاری داشته باشد. وامید داریم، ما نیز بتوانیم از توانمندی های خود در راستای ارتقای سطح پوششی قطعات در صنعت کشور گامی برداریم.